Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades

  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades Valencia biedt gemakkelijke toegang tot toeristische bezienswaardigheden zoals Mercat de Torrefiel, gelegen binnen 5 minuten wandelen vandaan. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.

Gasten die in het appartement verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een kitchenette, evenals een eetgedeelte.

Het appartement is op 3 km afstand van het Stadhuisplein van Valencia en de Mercado Central ligt op 2 km verderop. Dit appartement ligt in de Rascanya wijk van Valencia. Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades is binnen 10 minuten rijden tot de Real Basílica De Nuestra Señora De Los Desamparados genesteld. Valencia luchthaven ligt op 20 minuten rijden, en Torrefiel busstop ligt in de buurt van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades Valencia
Guestready - Modern Loft Studio In Valencia
Mobiele prijsaanbieding

Guestready - Modern Loft Studio In Valencia

4.0
Behoorlijk 2 beoordelingen
475 m van de accommodatie
USD 106 USD 95
per nacht
Vacansis Valencia Bajo Torrefiel
Mobiele prijsaanbieding

Vacansis Valencia Bajo Torrefiel

8.1
Heel goed 12 beoordelingen
510 m van de accommodatie
USD 129 USD 116
per nacht
Lofth Valencia
Mobiele prijsaanbieding

Lofth Valencia

570 m van de accommodatie
USD 132 USD 119
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    LicentienummerCV-VUT0059335-V
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades te vinden?
      Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades is in de Rascanya wijk gesitueerd, op afstand van 3 km van het Stadhuisplein van Valencia.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades?
      Populaire plekken in de buurt van Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades zijn onder andere de Real Basílica De Nuestra Señora De Los Desamparados, het Stadhuisplein van Valencia, de Mercado Central.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Malkebien en Bar Mistela restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Biedt Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades internetverbinding?
      Ja, Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades biedt draadloos internet.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades?
      Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Luminoso Con Todas Las Necesidades Valencia

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten